Літнє весілля

Літнє весілля! Чи не найкраще!

 

Переваг не перерахувати.

З почуттям легкої ейфорії і хвилювання ви вступаєте в період весільної підготовки.
Мрія кожної нареченої зробити своє весілля ексклюзивним, неповторним, вражаючим, незабутнім.
Весільними аналітиками доведено, що влітку гості менше споживають їжі та спиртних напоїв, зате внутрішньо вимагають креативу, несподіванок, стильності, вишуканості у всьому весільно-літньому.
І якщо ви вирішили здивуватися самі і задовольнити гостей, запросіть флористів із живими літніми квітами та яскравими неповторними ідеями. Квіти допоможуть вам вирішити безліч проблем і навіть зекономити кошти на інших складових весілля.
Квіти підкреслять вашу жіночність і доброту, усучаснять ваше весілля, зроблять його красивим, незабутнім, духмяним, багатим, ідеальним, фантастичним і воістину гармонічним.

Літньому весіллю – літні квіти.

Отож букет нареченої може бути складеним з літніх квітів з легкою грою різноманітних відтінків. Квіти можуть трохи відрізнятися тонами, при цьому обов’язково перегукуватися один з одним. Квіти можуть різнитися за розмірами: в одному букеті прекрасно можуть поєднуватися і великі об’ємні, і зовсім маленькі акуратні бутони.
Нестандартні букети з гладіолусів, амарилісу, орхідеї, ромашки, маків, волошок, незабудок, дзвіночків, жита, пшениці, півоній, маргариток, гербер, соняшника, горобини, і ще не стиглої калини у різних формах : кулі, каскаду, охапки, однієї квітки чи букета-парасольки, або ароматизовані букети: матіоли, лілій, лотосу білого та пурпурового тощо.

Весілля — це ваша творчість.

Ваші вподобання, витонченість в смаках і мудрість тих, хто його організовує.
Отож, літнє весілля – це безліч квітів у банкетному залі.
Щоб урізноманітнити кольорову гаму, подарувати гостям романтичний настрій, казковість, запах молодості, запросіть їх у грамотно прикрашену весільну залу, у якій цікаві композиції відповідно до приміщення можуть виконати наші флористи.
Крім того, можуть прикрасити виїзну церемонію.
Багатство сонячного тепла, світла, зелені, прекрасні неповторні урочища нашого рідного Поділля, загалом, кольори та запах літа можуть покликати вас з групою гостей на одногодинний (короткотривалий) пікнік, або імпровізоване чаювання на природі, покататися на човні, чи походити босяком з-поміж квітів та трав…

 Літо — це час для сміливих експериментів.

Час втішних насолод, можливостей для втілення найрізноманітніших фантазій, задумів. І наречені можуть показати себе у всій красі: один перед одним, гостями, рідними, друзями, для архіву, фотозйомки, для весільного щоденника, який потім переходить у щоденник-літопис сім’ї і стає фамільною реліквією…

А для цього необхідно створити концепцію весілля.

Вибір дуже великий, практично нескінченний. Досить обмежуватися їжою, тамадою, грою…
Вибирайте найкращі ідеї вирішення вашого весілля самі.
Адже літо — це просто літо, літо, літо, яке дуже швидко проходить…

Нехай вам щастить!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *