Казкова краса й ніжність зимових весіль

Серед великої кількості весільних світлин в Інтернеті, журналах, приватних весільних альбомах, переважають такі, де наречені сфотографовані на фоні яскравих барвистих квітів, смарагдових килимів літа, золотисто-багряних пейзажів  осені.

Однак саме зимові мотиви, білосніжна сукня нареченої серед пухнастих снігових наметів та її червоні щічки вкотре мене переконують: найказковіше весілля відбувається взимку!

modwedding

modwedding

Пропоную декілька порад, які стануть у пригоді та допоможуть по-максимуму «витягнути» дива й зафіксувати їх на фото з такої похмурої, холодної пори року.

1. Весільний букет

Є різні думки, щодо зимового весільного букету: одним подобається, щоб він був такий же білосніжний, як і все навколо, інші — щоб виділявся яскравою колористикою на фоні білої весільної сукні.

Особисто мені імпонують букети, де присутні зимові акценти: шишки, новорічні прикраси, зелень ялівця чи туї, різноманітні плоди.

Досить незвично виглядає весільний букет з коробочками бавовни. Така екзотика  приверне увагу усіх гостей, кожному захочеться відчути на дотик м’які теплі коробочки рослини, з якої робиться справжня вата.

Поряд з класичною формою букету на зимове весілля наречена може замовити букет-муфту. Тут слід зазначити, що такий букет потребує часу на виготовлення, тому букет-муфту замовляйте заздалегідь.

Якщо погода в день весілля має бути досить морозною, ви не впевнені чи перенесуть низький температурний режим квіти, обирайте букет у стилі шеббі-шик. Він має неабияку перевагу: змайстрований з текстильних або паперових квітів, брошок, намиста і мережива такий букет не боїться  морозу й залишиться як пам’ять про свято одруження. Окрім того, якщо ви любите майструвати своїми руками, то зможете зробити його заздалегідь самі.

2. Весільна сукня і взуття

Яку б сукню ви не обрали, обов’язково потрібно подбати, щоб не було холодно. Вишукане мереживо, тонкий шифон і атлас зроблять вас справжньою королевою бала, але не зігріють. Тут стануть у нагоді теплі пледи, кофти і хутряні накидки з рукавичками.

3. Зимові акценти на столі молодих та в оформленні весільного банкету.

Обіграти зимову тематику необхідно і в приміщенні. Прикрасьте центральний стіл молодих свічками, шишками, сніжинками, ялинковими гілками, новорічними прикрасами й казка з двору зазирне на ваше свято.

При цьому стилізуйте з розумом. Якщо ваше весілля «Rustic», то березові пеньки, мох і необроблені непофарбовані шишки будуть в самий раз. На класичному весіллі використовуйте зимову тематику більш «окультурену».

З огляду на дизайн приміщення декорувати можна будь-що. Головне не перестаратися, відчувати міру.

Отож, якщо дата вашого весілля припадає в зимові місяці, не бійтеся холоду і морозу. Прикладіть зусилля, творіть з радістю, вкладіть тепло вашого серця, і ви зігрієте усіх присутніх на вашому святі!

Або приходьте до нас, і ми разом створимо казку на вашому весіллі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *