Осінній фестиваль в Мануфактурі

В середині жовтня, в теплі оксамитові дні осені мені випала приємна нагода стати учасником Осіннього фестивалю квітів, який проходив в аутлет-містечку «Мануфактура», м.Київ.

Організатор фестивалю, флористичний проект FLOWER SHOW,  запропонував флористам — учасникам створити сукні з квітів на осінню тематику.

Відверто кажучи, часу на концепцію, підготовку та створення сукні було зовсім мало — три дні, але бажання «віддати честь» Осені  багряною сукнею було надзвичайно велике!

Отож, з кольорами я визначилася: багряний, тьмяно зелений, насичено бордовий. Фактуру сукні мені хотілося зробити якомога візуально теплішою і приємною на дотик, як останнє осіннє тепло, таке жадане, лагідне, невтримне… Тому із тканини використала важкий теплий оксамит, з флористичних матеріалів — м’який, пахучий нутром лісу мох, гортензію в тон оксамиту сорту Ryby Red Classic і в тон моху сорту Emerald CL.

Залишилося визначитися з силуетом та способом створення каркасу, адже квіти — це не звичайний матеріал для суконь, їм потрібна вода) Тому для живих великих кетяхів гортензії я підготувала каркас з пробірками, мох приклеїла на каркас з пластикової сітки, і в останній момент перед показом оздобила оксамитову сукню світлою гортензією, яку закріпила на клей.

Отож в готовому вигляді моя осіння сукня виглядала ось так.

 

Весела, світла дівчина Олександра гідно представила одяг на показі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *