Поради весільним мамам

ПРО МРІЮ. Нерідко мама нареченої дуже захоплена плануванням весілля доньки, й часто ( сама того не усвідомлюючи) бачить це, як можливість втілити свої мрії в реальність, особливо, якщо у неї не було весілля.

В такій ситуації не уникнути конфлікту, якщо ваша уява про те, яким повинно бути весілля доньки радикально відрізняється від мрії нареченої. Не забувайте, що це все таки свято доньки, це її єдина можливість зробити свій весільний день таким, яким вона задумала. Рахуйтеся з її побажаннями, на наполягайте на своїх ідеях, породжуючи конфлікт.

mama-i-doch

ПРО ФІНАНСИ. Якщо ви оплачуєте левову частину весільних витрат, постарайтеся зробити цей подарунок безоплатно, без умов та ультиматумів. Якщо ви жалкуєте, що у свій час у вас не було матеріальної можливості зробити весілля своєї мрії, свято доньки – не місце це виправити.

ПРО ПОРАДИ. Будьте делікатні, висловлюючи свою думку, адже весілля – справа емоційна і суто особиста. Пам’ятайте, що між вами і вашими дітьми ціле покоління і те, яким вам бачиться свято, може бути не зовсім прийнятним для ваших дітей. Якщо ви не можете підтримати ідеї молодят чи висловити свою пораду у не нав’язливій формі – мовчання, як кажуть, — золото.завантаження

ПРО ВБРАННЯ МАМ. Яку б сукню ви не обрали – узгодьте гардероб з нареченою та отримайте її схвалення. Усі повинні виглядати найкраще, але найголовніший індикатор – що думає на цей рахунок наречена? Адже це, як не крути, її день. Якщо вона у щирому захваті – чудово. Якщо бачите, що в неї є деякі сумніви щодо вашого одягу, не погано б було мати план Б.

ПРО ПІДТРИМКУ. Не дивлячись на те, що весілля – радісна подія, підготовка до урочистості несе масу переживань та стресів. Наречена знаходиться під тиском з усіх сторін: потрібно бездоганно виглядати, здивувати гостей та створити незабутню казку, вклавшись в обмежений бюджет. Будьте уважним слухачем, не скупіться на компліменти, та станьте непорушною опорою доньці, навіть якщо ви не зі всім згідні. Ваша підтримка їй зараз потрібна як ніколи раніше.6af98144385a63b8e82458e999826528_M005-3159_web

ПРО ЕТИКУ.  За старими західними традиціями, мама нареченої купує сукню раніше мами нареченого, потім інформує її про покупку, щоб не одягнутися в однакове вбрання. Обидві мами узгоджують сукні за кольором, щоб не суперечити загальному стилю на спільних фотографіях (мама нареченого в сарафані явно не буде дивитися поруч з мамою нареченої в сукні до підлоги).

ПРО КОЛІР. Утримайтеся від придбання білого вбрання, айворі чи кольору шампань. Ці відтінки можуть розглядатися, як спроба затьмарити наречену. Чорне може виглядати занадто траурним, особливо на мамі нареченого, яка не гласно засуджує вибір сина. Червона сукня може здаватися занадто яскравою, але все залежить від стилю весілля і від думки винуватиці урочистості.

ПРО НЕДОРЕЧНЕ.  Як думаєте, чи дуже сексуальне ваше вбрання? Чи занадто моложаву обрали сукню? Якщо ваш гардероб пройшов схвалення нареченої – сміливо надягайте та почувайте себе красунею! Думка інших не так важлива.mUOVhliPokQ

ПРО МАЧУХУ. Мудра мачуха зупиниться на виборі скромної сукні, та не буде привертати до себе увагу. Весілля – це не час для змагань за титул популярності. Якщо вас запросили на сімейну урочистість, постарайтеся як можете допомагати протягом дня і благородно уступіть сцену біологічним батькам ( не дивлячись на те, що з дітьми ви дуже близькі).

ПРО ТИХ, ХТО В КАДРІ. Мами нареченої, нареченого та мачухи – будьте галантними та обговоріть завчасно «правила гри». Навіть якщо існують напружені стосунки у сім’ях з розлученням, подумайте про своїх дітей та постарайтеся не зіпсувати їм свято. Спокійно обговоріть до весілля, які існують очікування від поведінки кожного. Яким чином увічните цей день на фотографіях? Якщо спільні світлини вам не подобаються, планування різних групових фото пом’якшить напружені стосунки. Завчасно надайте фотографу список необхідних кадрів (молоді з біологічними батьками, молоді з батьками та їх новими дружинами, чоловіками, молоді з батьками нареченої, батьками нареченої, з батьками нареченого) Домовтеся про тимчасове преремир’я хоча б на один день – ваші діти цього заслуговують.

ПРО ГОЛОВНЕ. Весілля захоплює життя усіх, хто бере участь у його приготуванні, загострюючи емоції кожного. Пам’ятайте, чиє це свято, та прикладіть максимум зусиль, щоб зробити день незабутнім для вашої доньки та сина.76707_900

(Оксана Фленегман, Роял Ведінг, США)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *