Весілля в синьому: витончена краса чи мода? ( І краса, і мода, і удача, і … )

Ви плануєте весілля, сумніваєтеся щодо кольорів? Не вагайтеся, сміливо можете обирати синій. Чому саме синій?

essenseofaustralia

essenseofaustralia

Колориметрія (наука, що вивчає кольори та їх вплив на емоції ) приписує кожному кольору  визначені властивості.  За теорією колориметрії (колористики) колір може радувати, печалити, пригнічувати, веселити тощо.

Отож,

Синій колір – це колір спокою, вірності, свіжості.

Він уособлює нескінченну любов, духовність, дисциплінованість в комбінації з невинністю,чистотою, довірою, розсудливістю. Синій колір притягує удачу, забезпечує  стабільність і мир, таємничість, магічність. Це символ натхнення, романтики. Має заспокійливу дію. Колір для людей з великими цілями на майбутнє.

Синій — колір світу, бо  асоціюється з  небом, морем, волошковим полем, різноманітними  квітами і навіть очима.

whimsicalwonderlandwedding

whimsicalwonderlandwedding

При правильному підборі відтінків кольору вам вдасться організувати вишукане і розкішне весілля.

Отож,

Відтінки синього:

Темно-синій,

Колір морської хвилі, морський колір. середньо морський,

Блакитний,

Синьо-сріблястий,

Синьо-фіолетовий,

Сталевий синій,

Індиго,

Ультрамарин,

Блакитно- білий,

Сапфір,

Первант,

Лазурний,

Лавандовий,

Синій королівський,

Нічна синь.


В залежності від пори року для оформлення весілля вибирають:

Взимку: сріблясто- синій, біло -синій, голубий,  синій королівський, синій класичний, сапфір(темно-синій).

Весною: лазурний, блакитний, блакитно- білий, морський, синьо-фіолетовий,ніжно-фіолетовий, звичайний синій.

Влітку: волошковий, блакитно-небесний, зелено-синій, салатово-голубий,синьо-фіолетовий.

Восени: Палітра осінніх кольорів найдивовижніша. Тому синій і всі похідні від нього сміливо можна комбінувати з червоним, жовтим, оранжевим, золотистим, зеленим.

Не слід боятися імпровізувати. Синій колір гарно поєднується із усіма кольорами.

Все залежить від дуже багатьох чинників. Найголовніше, щоб все робили спеціалісти. Тоді  в  банкетному залі буде і острівець кохання, і зимова казка, і домашня атмосфера, і море, і небо, і гори, і ліс… Все до вашого смаку.

Плануючи весілля в синьому,  кольорову гаму  ви перекидаєте на кожну дрібничку: серветки. скатертини, вазочки, атласні стрічки, стрази, мереживо, вишивку, повітряні кулі, свічки, посуд, подушечки під кільця, посуд тощо. Непоганим елементом в сервіровці може бути біло-синій весільний торт, солодощі. Картки для розсадження гостей, запрошення також необхідно продумати в стилі  весілля.

Акцентом краси повинні стати синьоквіткові композиції. Для оформлення їх чудово підійдуть

весною: цибулинні (крокуси, гіацинти, тюльпани, проліска дволиста),  королівство фіалкових, братків, ірисові, хіонодокса, незабудки, бузок.

літом: дзвоникові, волошки, льон, хміль звичайний, цикорій, петунія, флокси, айстри, гортензії, матіола, мальви фіолетово-блакитні,  дельфінімум, гортензії, рута, лаванда, гербери, конюшина лучна, іван-чай вузьколистий.

восени: гортензії, корейська хризантема, аконіт міцний (карпатський), верес, картопляне дерево, айстри.

взимку: парникові гербери, іриси, бузок, тюльпани, хризантеми, гортензії.

Підбираючи правильно композиції, ви можете створити  елегантний європейський дизайн вашого свята,  який буде не лише привабливим, але й запам’ятається вам та вашим гостям на все життя. Крім того, квіти додадуть весіллю особливого аромату, вишуканості, викличуть позитивні емоції. Не  обов’язково цих кольорів дотримуватися  при оформленні фотозони,  виїзної церемонії, кортежу, але якщо у вас буде темно-синій автомобіль (кольору сапфіра), то він додасть впевненості та додаткової унікальності. Філософія вашого весілля буде завершеною в класиці.

Щодо вбрання молодят, то  ніжна сукня нареченої може бути прикрашена синім малюнком, шпилькою, камінцем. Ці прикраси сміливо можна замінити синіми туфлями. Підкреслить костюм весільний букет із вкрапленням  в нього синього.

Бутоньєрку для нареченого краще вибирати з елементами також синіх відтінків.

Синій – не лише хіт  сезону.  Студія  Абукет стежить за модою кольорів весілля. З цією метою беремо участь у міжнародних семінарах,  всеукраїнських конкурсах флористів, виставках. Отож, синій – це модно, стильно, сучасно, елегантно, екстравагантно, багато, приголомшливо! Він є  і буде залишатися одним з найбільш популярних весільних кольорів.

Загалом, керуючись при підборі кольорів, враховуйте:   вподобання,  пору року,  моду, місце проживання, можливості.

Взявши  до уваги поради флористів, заручившись їхніми консультаціями, підтримкою, послугами, ви зможете своє весілля  зробити офіційним , сучасним,  гламурним, неповторним.

Успіхів вам  в організації  весілля,  а найголовніше – здоров’я та безмежного щастя ! А ми завжди готові вас підтримати.

decorfacil

decorfacil

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *