Весняний весільний букет з тюльпанів

Тюльпан — достойний вибір для весільного букету

Якщо ви не яра прихильниця троянд і класики, а весілля припадає десь на лютий-березень-квітень, пропоную розглянути пропозицію щодо створення весільного букету з тюльпанів.

За різновидами форм і кольорів тюльпани не уступають трояндам: від сніжно білих до майже чорних, від класичних тюльпанів Дарвіна до піоновидних, бахромчатих, лілієвидних, окрім того, високих та низьких, смугастих, пахучих, дрібних і великих.

Монохромний весільний букет чи різнобарв’я?

Тюльпановий весільний букет в одному кольорі завжди буде виглядати стильно і вишукано. Це букет елегантної нареченої, яка віддає перевагу бездоганності у виконанні та стриманості.

У випадку, якщо такий букет навіює на вас нудьгу, а стриманість — це не ваша сутність, обирайте весільний букет — попурі. Він підійде веселим на вдачу дівчатам, які не переймаються особливо суворими законами стилю і моди.

 


 Які квіти пасують до тюльпанів

Будь-які квіти можна додавати у весільний букет із тюльпанів, головне,  щоб було професійне виконання. Саме вибір квітки-супутника, кольорової гами, форми букета задасть бажаний вами напрямок. Троянди, гвоздики, гіацинти, піони, кали, анемони, гіпсофіла чудово поєднуються з тюльпанами.

432

Ось такий весільний букет виглядає ніжно…

А такий — екстравагантно

 

Екзотичний весільний букет з тюльпанів

При бажанні із звичайнісінького тюльпану можна створити щось неповторне і незвичне. Для цього потрібно віднайти незвичний колір тюльпану або незвичну форму.
Весільний букет з чорних тюльпанів

 


Весільний букет із зелених тюльпанів

 

На мою думку, тюльпан чудово виглядає у весільному букеті, отож якщо ви вже чуєте подих весни, обирайте тюльпани!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *