Оформлення столу молодих

Стіл молодих — окраса будь-якого весілля

Фото 219

Сучасне весілля вже давно перейшло з формату гарного застілля на цікаве, змістовне, красиве свято.  Та як би не змінювалися традиції і вимоги молодих існують, так би мовити, постійні складові. Одним з таких невіддільних елементів будь-якого весілля є стіл молодих. Протягом усього свята саме ви, наречені, знаходитеся в центрі уваги. Фотографії, вітальні тости, конкурси і танці — все для вас і заради вас!

Що тільки не придумають весільні декоратори, щоб зробити головний акцент урочистості на столі молодих. Красиві деталі, цікаві ідеї роблять кожен стіл, як і саме весілля, неповторним.

DSC02431

Звісно, жоден стіл не обходиться без святкової скатерки та квітів. А деякі скатерки і скатеркою не назвеш: різнобарвні тканини м’якими фалдами спадають до долу, кольори в темі усього весілля або класичні — сніжно білі.

glavnyj stol

 

Студія АБукет в оформленні столів використовує тільки високоякісні тканини, усі скатерки дбайливо випрасувані, краї обметані.


Та все ж таки головною окрасою є квіти! Неможливо уявити святковий стіл без них. В будь-яких тонах і стилях, на контрасті чи в пастельних кольорах квіткові композиції завжди створюють атмосферу теплого приємного свята.