Оформлення весільного банкету

Створіть красиве свято для усіх гостей

Одруження — свято для усієї родини, окрім того, це чудова нагода зустрітися і поспілкуватися з давно не баченими родичами і друзями. У центрі уваги, безперечно, молодята, але саме запрошені гості віддадуть молодим усе тепло своїх тостів і побажань, відтанцюють усі найдовші танці. Красивий банкет з продуманим декором і безліччю приємних деталей створить святковий настрій на весільному святі, запам’ятається на довгі роки, і красивими світлинами весільного альбому буде нагадувати про неповторну урочистість.

Квіти на столі — це завжди святково і прекрасно. Що б ви не обрали, чи одну квітку в тендітній прозорій вазі, чи яскраву композицію в стилі шеббі-шик, гостям сподобається.

 

За сучасними вимогами проведення банкету, кожен гість має власне визначене місце. Тому оригінальна дошка розсадки гостей, картки розсадки, номери столів також виконують не тільки інформативну, а й декоративну функцію.

Фото 205

Існує велика кількість видів декорування стільців. Це залежить від залу, тематики весілля, їх конструкції. В ресторані, де стільці красиві, потреби повністю їх накривати немає, можна використати красиву стрічку чи бутоньєрку з живих квітів. Якщо ж все таки хочеться додати святу більшої урочистості та нарядності замовляйте чохли на стільці й банти в тон усього весілля.

 

Прикрашаючи стільці, обирайте декор на свій смак, але не забувайте, що тканина має бути чиста, випрасувана й не обшарпана.

Обирайте квіти і весільний декор разом з нами та створюйте казку на власному весіллі.