Про нас

Зізнаюся чесно: ніколи не мріяла бути флористом чи весільним декоратором. Мабуть, тому, що в дитинстві навіть не чула про такі професії. Квіти вплелися в моє життя невід’ємною кольоровою стрічкою: спочатку — як прикраса власної дитячої кімнати, потім — як можливість зробити приємне рідним і друзям, а згодом вони стали основою мого маленького бізнесу.
Одного разу, 10 років тому, знайшла новину про навчання основам європейської флористики. Записалася на навчання. Це і був початок серйозної діяльності в цьому напрямку. Знання з економіки, які отримала в університеті, допомогли організувати власну справу, а головне — стати у пригоді нареченим, які мріють про красиве весілля. Отож, приходьте до нас, пишіть нам. Ми будемо раді зустрічі з вами!

Записуйтеся на зустріч!

Якщо весілля і квіти надихнули вас на створення весільного букету, оформлення живими квітами виїзної реєстрації, банкетного залу, столу молодих, записуйтесь до нас на зустріч. За чашкою ароматної кави у затишній обстановці ми обговоримо ваші ідеї, тематику весілля, розрахуємо бюджет. Телефонуйте 067 384 88 55, пишіть в соціальні мережі ВК, ФБ.

Скільки коштує весільний букет і оформлення весілля

Дуже важко точно наперед порахувати вартість квітів на оформлення і весільний букет. Адже ціна залежить від вартості квітки, яка змінюється щотижня, складності виконання. Приблизна вартість, яка сформувалася на основі нашого досвіду: весільний букет — від 500 грн., композиція на стіл молодих — від 700 грн., оформлення весільного банкету квітами — від 5000 грн. Телефонуйте 067 384 88 55