Весільні букети — як обрати для себе

Весілля — найкрасивіше свято для двох закоханих

У той момент, коли дівчина переходить в статус нареченої, на неї звалюється лавина питань з організації весілля. Звісно, вам не прийдеться самій пекти весільний торт чи коровай, шити сукню і робити зачіску, створювати весільний букет і сервірувати столи. Але обдумати кожне питання свого найголовнішого та найкрасивішого свята випадає саме на ваші плечі, дорогі наречені. Адже хто, як не ви потурбується, аби весілля було красиве, веселе, сучасне. Іншими словами — саме ви головний замовник весілля вашої мрії!

Чого тільки варте питання про вибір весільного букету! Світлинами букетів наречених завалений увесь Інтернет. Як обрати той, який пасує вам найбільше?…

Вибір весільного букету

1.Весільний букет з улюблених квітів

Які вони, ваші улюблені квіти? Троянди, піони, конвалії, бузок, хризантема, тюльпани, іриси, гладіолуси, соняшники… Під час вибору зважайте на сезонність. Так, якщо королеву квітів троянду — без проблем вирощують цілий рік, як і хризантему та гвоздику, то піони, тюльпани, соняшники, гладіолуси — квіти сезонні. Консультуйтеся із своїм флористом на рахунок наявності улюбленої вами квітки аби не залишитися без весільного букету на власному святі.

2. Весільний букет з піон

Хіба не чудово дивитися на весільну фотографію і згадувати прекрасний червень, наповнений свіжою зеленю і ароматом піон? Або ще холодний, але вже сонячний квітень з гіацинтами і нарцисами? Саме сезонні квіти, цвітіння яких швидкоплинне, залишають в пам’яті найтепліші спогади про день вашого весілля. Якщо ви не прихильниця троянд і мрієте зібрати у своєму букеті весь збір квітів, які буяють в період вашого одруження, обирайте гіацинти, тюльпани, піони, дельфініум, лаванду і … навіть чортополох!

АБукет пропонує широкий асортимент власно вирощених сезонних квітів, хоча кількість їх обмежена. Телефонуйте, і наш флорист допоможе вам з вибором!

3. Весільний букет, який пасує до вашої сукні

Обираючи весільний букет, пам’ятайте, що він повинен доповнювати ваш образ, а не бути в самому центрі уваги. Він не повинен створювати незручності. Так, якщо сукня занадто пишна, весільний букет-каскад ймовірно зачіплюватиметься за неї, і буде лежати, а не звисати:)  І навпаки: круглий коротенький букетик не буде гармонувати із сукнею в грецькому стилі. (фото з MODwedding.com)

4. Вінтажний весільний букет

Особливим пунктом хотілося б виділити вінтаж, шеббі-шик. Саме цей напрямок уже не один рік присутній усюди: в оформленні інтер’єру, одягу, флористиці. Якщо ви змалечку акуратно збирали в свою дитячу скриньку бабусині брошки, заколки, намиста, гарні гудзики і до цієї пори полюбляєте переглядати ці дрібнички — вінтажний весільний букет для вас.

Тепла атмосфера вінтажного весілля, мереживо, потерті стільці й яблучне варення в баночках назавжди запам’ятаються вам і вашим гостям. А весільний букет з улюбленою брошкою від мами чи бабусі буде маленькою родзинкою свята.

5. Весільний букет з троянд

Якщо ви вирішили замовити весільний букет з троянд, то ніколи не прогадаєте. Скільки сортів і скільки відтінків кольорів! Воістину троянда — королева квітів. І що тут писати, краще просто подивитися!

6. Екзотичні весільні букети

Якщо ви любите екстравагантність і хочете чогось більшого, ніж красивий букет, обирайте екзотику! Навряд чи букет з орхідей можна ще віднести до екзотичних. Але водяні лілії, орхідея «Ванда», статиця все ж ще можуть здивувати не тільки вас, але й ваших гостей. Ставте завдання своєму флористу, шукайте екзотику навколо вас, і перше місце в рейтингу унікальних  наречених ваше.

7. Весільні букети із сукулентів

На питання «Чи красиві рослини «сукуленти?» я б не змогла дати однозначної відповіді. Невиразна по кольору рослина з м’ясистим листям, часто-густо непримітними квітами. Разом з тим ландшафтні дизайнери обожнюють сукуленти за їх стійкість до природних умов, невибагливість у догляді та розмноженні, невисоку ціну. Вони ніколи не зіграють головної ролі на клумбі чи рабатці, але без сукулентів не обходиться жодна альпійська гірка, рокарій.

Полюбили «кам’яну розу» і флористи. «Весільний букет із сукулентів» — це тренд, це модно, це екстравагантно!